Menu strony

Strona główna

Produkt

CSA – Kompleksowa Analiza Kału

Cena badania w zależności od wyboru profilu:

1100,00 2650,00 

Kompleksowa Analiza Kału
jest najbardziej popularnym badaniem wśród diagnostyki ukierunkowanej na układ pokarmowy. Stanowi nieinwazyjną ocenę diagnostyczną, która pozwala obiektywnie sprawdzić stan pożytecznych i niezrównoważonych bakterii komensalnych, bakterii chorobotwórczych, drożdży/grzybów i pasożytów za pomocą metod hodowli, PCR i innych złotych standardów przedstawionych w klasach, bez oznaczenia ilościowego. Precyzyjna identyfikacja gatunków patogennych oraz badanie ich wrażliwości na różnego rodzaju preparaty znacznie ułatwia dobór najodpowiedniejszych środków farmaceutycznych lub naturalnych. Pomaga określić przyczyny objawów żołądkowo-jelitowych i przewlekłych ogólnoustrojowych stanów zapalnych oraz bada kluczowe markery trawienia, wchłaniania i stanu zapalnego.
CSA – Kompleksowa Analiza Kału
umożliwia specjalistom obiektywną ocenę stanu bakterii korzystnych i komensalnych, w tym gatunków Clostridium i innych bakterii chorobotwórczych, drożdży i grzybów oraz pasożytów (pierwotniaki, nicienie, tasiemce i przywry).
analiza gatunków patogennych
i badanie ich wrażliwości na substancje czynne znacznie ułatwia wybór najbardziej odpowiedniej formy terapii w postaci środków farmaceutycznych lub naturalnych. Na podstawie pomiaru elastazy można ocenić zewnątrzwydzielniczą funkcję trzustki, ocenę zdolności trawienia tłuszczu, włókien mięśniowych i roślinnych oraz węglowodanów, co dostarcza ważnych informacji dotyczących wydajności trawienia i wchłaniania. Wykonanie testu – Kompleksowa Analiza Kału- daje możliwość skutecznej naprawy dysfunkcji układu pokarmowego ukierunkowane na przyczynę problemów, która może opierać się na eliminacji patogenów, ekspozycji na czynniki drażniące, suplementację kwasu solnego, enzymów trzustkowych oraz prebiotyków i probiotyków, a także naprawę bariery śluzowej.
Specjalistyczna hodowla beztlenowa
zoptymalizowana pod kątem Clostridium wykrywa prawie 40 pożytecznych i patogennych gatunków, w tym C. botulinum, C. tetani i C. perfringens, a także C. difficile, która jest często obecna u zdrowych osób, ale może być także związana z
Biegunka poantybiotykowa
Jeśli C. difficile zostanie wyhodowane, próbka jest automatycznie testowana pod kątem wszystkich znanych szczepów toksygennych przy użyciu zatwierdzonego przez FDA, molekularnego testu diagnostycznego DNA bez dodatkowych opłat.
Cena badania: 1100,00 
Cena addon'ów:
Kwota całkowita: