Menu strony

Strona główna

Konsultacje
Umów się z naszym specjalistą

Wyniki wielu badań można analizować samodzielnie, korzystając z norm i opisów. Nic jednak nie zastąpi holistycznego spojrzenia na problem, które może zapewnić doświadczony specjalista. Proponujemy konsultację profilaktyczną, w której specjalista dobierze odpowiednie badania na podstawie wywiadu lub konsultacje wyników z ich omówieniem, harmonogramem terapii i rekomendacją w zakresie dalszej diagnostyki lub leczenia.

Niezależnie od tego, która opcja współpracy zostanie wybrana, klient ma pewność, że plan będzie dopasowany indywidualnie do potrzeb, preferencji i stanu zdrowia. Każdy jadłospis jest układany, na podstawie szczegółowego formularza i aktualnych wyników badań. Po otrzymaniu planu dietetycznego, klient ma 1 tydzień na jego przejrzenie i wprowadzenie bezpłatnych zmian.

Umówienie konsultacji - proces krok po kroku

1

Skonsultuj się ze specjalistą, który rodzaj konsultacji jest dla Ciebie najlepszy, korzystając z Formularza Kontaktowego

2

Wejdź na stronę genom.com.pl/sklep – kategoria Konsultacje – umieść produkt w koszyku i dokonaj płatności. Jeżeli zostanie wybrana płatność bezpośrednio przelewem na konto (zamiast tpay), należy pamiętać, że konsultacja nieopłacona przez 5 kolejnych dni, jest anulowana

3

Wygeneruj potwierdzenie płatności i wyślij do wybranego specjalisty na wybrany adres mailowy.

4

W odpowiedzi na Twojego maila z potwierdzeniem, specjalista zaproponuje Ci dzień i godzinę konsultacji, ustali szczegóły spotkania. Konsultacje odbywają się online, telefonicznie lub stacjonarnie

mgr Anna Henzel - dietetyk

Ukończyła studia dietetyczne oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu nauk medycznych, biochemicznych oraz nutrigenetycznych, co pozwala jej w dobieraniu celowanej diagnostyki i odpowiednich interwencji dietetycznych do problemu pacjenta. Stawia na indywidualną pracę z pacjentem, poszukując przyczyn jego dolegliwości.

Krótkie omówienie wyniku badania wykonanego w GENOM

Cena konsultacji:

usługa bezpłatna

lek. med. Monika Królińska - lekarz medycyny, dietetyk

Ukończyła studia medyczne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny). Po studiach wyjechała za granicę i zrobiła staż podyplomowy w Norwegii w Sørlandet Sykehuset w Arendal (interna, chirurgia) i Åmli Legekontor (medycyna rodzinna). Problemy z alergią pokarmową w najbliższej rodzinie i konieczność stosowania diet eliminacyjnych stały się dla niej motywacją do zgłębiania wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Był to także powód, dla którego ukończyła drugie studia i uzyskała dyplom na kierunku dietetyka.

Uważa, że na zdrowie człowieka należy patrzeć holistycznie i kłaść jak największy nacisk na prewencję chorób. Dlatego też najbliżej jej jest do medycyny integralnej. Swoje kompetencje poszerza biorąc udział w konferencjach i szkoleniach dotyczących dietoterapii, medycyny funkcjonalnej oraz biomedycznego leczenia autyzmu.

Do tematów, które szczególnie chętnie zgłębia należy wpływ mikrobioty jelitowej na zdrowie człowieka, alergie i nietolerancje pokarmowe, a także terapie naturalne, w tym szczególnie fitoterapia.

Krótkie omówienie wyniku badania wykonanego w GENOM

Cena konsultacji:

usługa bezpłatna

Jednorazowa konsultacja do 60 min

Cena konsultacji:

250,00 zł

Konsultacja kontrolna

Cena konsultacji:

120,00 zł

Jadłospis 7 dni

Cena konsultacji:

200,00 zł

Jadłospis 14 dni

Cena konsultacji:

300,00 zł

mgr Alicja Badowska - pedagog specjalny, dietetyk

Pedagog specjalny z ponad 20-letnim stażem pracy z dzieckiem niepełnosprawnym (Przedszkole Specjalne oraz Ośrodek dla dzieci z Autyzmem). Brała udział w licznych szkoleniach, w tym videotrening komunikacji, ACC i inne.
Od 16 lat - kierownik Ośrodka Alfa-Aridani, który jako jedyny w Polsce proponuje całościowe podejście do zaburzeń rozwojowych łącząc terapię psychologiczno-pedagogiczną z podejściem biomedycznym. Od momentu utworzenia Ośrodka – stała współpraca z lekarzem pediatrą, specjalistą od zaburzeń metabolizmu i zaburzeń rozwojowych, dr Brigitte Esser.
Od trzech lat - również doradca dietetyczny, regularnie uczestniczący w szkoleniach dotyczących diagnostyki i terapii układu pokarmowego. W proponowanych planach terapeutycznych, pisanych na podstawie wyników badań, wywiadu oraz innych dostępnych informacji, wykorzystuje długoletnie doświadczenie w pracy w Ośrodku, szczególnie w terapii biomedycznej.

Krótkie omówienie wyniku badania wykonanego w GENOM

Cena konsultacji:

usługa bezpłatna

Konsultacja ogólna

Cena konsultacji:

100,00 zł

Konsultacja pojedynczego badania wykonanego w GENOM

Cena konsultacji:

150,00 zł

Konsultacja pojedynczego badania wykonanego w GENOM + inne wyniki badań

Cena konsultacji:

250,00 zł

Konsultacja badań dotyczących tylko diety

Cena konsultacji:

150,00 zł

Konsultacja wyników badań Pakietów na „START”

Cena konsultacji:

300,00 zł

Konsultacja zewnętrznych wyników badań

Cena konsultacji:

300,00 zł