Menu strony

Strona główna

O nas
Genom Diagnostyka Medyczna

Genom Diagnostyka Medyczna od 2003 roku

Od 20 lat jesteśmy centrum kompetencyjnym, rozwiązującym problemy zdrowotne naszych pacjentów.
Jako pierwsi w Polsce umożliwiliśmy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych w USA, Wielkiej Brytanii i w Niemczech. Stworzona przez nas logistyka - Badania bez wychodzenie z domu, "door-to-door" - pozwala w sposób komfortowy i bezstresowy na korzystanie z kompleksowych usług diagnostycznych.

W 2005 roku stworzyliśmy Ośrodek Alfa Aridani  dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, dla których możliwość korzystania z diagnostyki na światowym poziomie, pozwoliła na rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych.

Doradzamy w doborze badań oraz opracowujemy indywidualne terapie w zakresie zaburzeń gastroenterologicznych, metabolicznych, endokrynologicznych, obciążeń toksykologicznych oraz biomedycznego wsparcia zaburzeń rozwojowych u dzieci w tym autyzmu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami !

GENOM Diagnostyka Medyczna

Specjalistyczne badania laboratoryjne

Współpracujemy z laboratoriami stanowiącymi światową czołówkę w diagnostyce medycznej, dzięki czemu otwieramy możliwość dostępu do testów medycznych niedostępnych w Polsce. Oferowane przez nas badania przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych technik laboratoryjnych, a ich jakość pozwala na wykrycie przyczyn zaburzeń, które wcześniej pozostały nierozpoznane oraz na wprowadzenie działań prewencyjnych. Ponadto, każdy wynik opatrzony jest przez lekarzy z laboratorium, szerokim komentarzem oraz wskazówkami terapeutycznymi, co umożliwia podjęcie odpowiedniego leczenia. Dodatkowym wsparciem terapii rozpoczętej na podstawie wyników badań, może być program żywieniowy ułożony przez dietetyka i praktyka medycyny funkcjonalnej Firmy Genom.

Wygoda i oszczędność

Atutem skorzystania z naszej oferty jest usługa “door to door”, czyli bezpośrednie dostarczenie zestawu do badania oraz odbiór pobranej próbki od Klienta i jej transport do laboratorium. Dzięki takiemu dogodnemu rozwiązaniu, Klient nie musi dodatkowo organizować transportu (kurier / osobisty dowóz materiału) na własną rękę, gdyż jest to wliczone w koszt badania. Ponadto cena zawiera również tłumaczenie wyników badań na język polski. Pozwala to Klientowi, nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także czas własny, który trzeba byłoby poświęcić na całą organizację. W przypadku wystąpienia problemów z transportem, gwarantujemy ponowną wysyłkę próbki bez dodatkowych kosztów dla Klienta.

Profesjonalna obsługa klienta

Rozmowa z naszym konsultantem zapewnia profesjonalną opiekę merytoryczną, obejmującą wszystkie etapy związane z wykonaniem badania, od przygotowania do badań, składu zestawów pobraniowych, pobierania próbek oraz organizacji ich transportu. Świadczymy także bezpłatne usługi doradztwa w zakresie doboru odpowiedniej diagnostyki do występujących dolegliwości oraz omówienie wyników w ramach wykonanych badań. Usługa naszego doradcy dietetycznego, poza indywidualnie ułożonym programem żywieniowym, obejmuje także szerokie spektrum porad związanych z dietą i stylem życia.

Efekty naszej pracy

W trakcie wieloletniej działalności naszej Firmy, pomogliśmy już tysiącom naszym Klientom poznać przyczyny ich dolegliwości i je pokonać. Wycofanie lub znaczna redukcja objawów u pacjentów (również dzieci) jest tego najlepszym przykładem. Klienci, zadowoleni z efektów zastosowanej terapii, chętnie polecają Firmę Genom rodzinie i znajomym.