Wyniki wielu badań można analizować samodzielnie, korzystając z norm i opisów. Nic jednak nie zastąpi holistycznego spojrzenia na problem, które może zapewnić doświadczony specjalista. Proponujemy konsultację profilaktyczną, w której specjalista dobierze odpowiednie badania na podstawie wywiadu lub konsultacje wyników z ich omówieniem, harmonogramem terapii i rekomendacją w zakresie dalszej diagnostyki lub leczenia.
Niezależnie od tego, która opcja współpracy zostanie wybrana, klient ma pewność, że plan będzie dopasowany indywidualnie do potrzeb, preferencji i stanu zdrowia. Każdy jadłospis jest układany, na podstawie szczegółowego formularza i aktualnych wyników badań. Po otrzymaniu planu dietetycznego, klient ma 1 tydzień na jego przejrzenie i wprowadzenie bezpłatnych zmian.
Omówienie wyniku badania
- usługa bezpłatna
Omówienie wyniku badania wykonanego w GENOM jest JEDNORAZOWE.
Konsultacja odbywa się telefoniczne, TYLKO Z JEDNYM wybranym specjalistą.
1
Wybierz jednego z proponowanych poniżej specjalistów.
2
Wyślij maila z prośbą o omówienie wyniku badania.
3
W mailu załącz wyniki. Pamiętaj, aby wysyłać wyłącznie wersję oryginalną wyniku - zwalidowaną.
4
W wiadomości zwrotnej, specjalista zaproponuje termin konsultacji.
Umówienie konsultacji terapeutycznej
- proces krok po kroku
1
Skontaktuj się ze specjalistą korzystając z Formularza Kontaktowego poniżej, aby ustalić który rodzaj konsultacji jest dla Ciebie najlepszy.
Pamiętaj!
Konsultację należy opłacić najpóźniej na 3 dni przed jej datą.
Należy pamiętać, że konsultacja nieopłacona w tym terminie zostaje anulowana.
4
Dokonaj zakupu konsultacji w sklepie online.
mgr
Anna Henzel - dietetyk
Ukończyła studia dietetyczne oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu nauk medycznych, biochemicznych oraz nutrigenetycznych, co pozwala jej w dobieraniu celowanej diagnostyki i odpowiednich interwencji dietetycznych do problemu pacjenta. Stawia na indywidualną pracę z pacjentem, poszukując przyczyn jego dolegliwości.
lek. med.
Monika Królińska - lekarz medycyny, dietetyk
Ukończyła studia medyczne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny). Po studiach wyjechała za granicę i zrobiła staż podyplomowy w Norwegii w Sørlandet Sykehuset w Arendal (interna, chirurgia) i Åmli Legekontor (medycyna rodzinna).
Problemy z alergią pokarmową w najbliższej rodzinie i konieczność stosowania diet eliminacyjnych stały się dla niej motywacją do zgłębiania wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Był to także powód, dla którego ukończyła drugie studia i uzyskała dyplom na kierunku dietetyka.
Uważa, że na zdrowie człowieka należy patrzeć holistycznie i kłaść jak największy nacisk na prewencję chorób. Dlatego też najbliżej jej jest do medycyny integralnej. Swoje kompetencje poszerza biorąc udział w konferencjach i szkoleniach dotyczących dietoterapii, medycyny funkcjonalnej oraz biomedycznego leczenia autyzmu.
Do tematów, które szczególnie chętnie zgłębia należy wpływ mikrobioty jelitowej na zdrowie człowieka, alergie i nietolerancje pokarmowe, a także terapie naturalne, w tym szczególnie fitoterapia.
Pedagog specjalny z ponad 20-letnim stażem pracy z dzieckiem niepełnosprawnym (Przedszkole Specjalne oraz Ośrodek dla dzieci z Autyzmem). Brała udział w licznych szkoleniach, w tym videotrening komunikacji, ACC i inne.
Od 16 lat - kierownik Ośrodka Alfa-Aridani, który jako jedyny w Polsce proponuje całościowe podejście do zaburzeń rozwojowych łącząc terapię psychologiczno-pedagogiczną z podejściem biomedycznym. Od momentu utworzenia Ośrodka – stała współpraca z lekarzem pediatrą, specjalistą od zaburzeń metabolizmu i zaburzeń rozwojowych, dr Brigitte Esser.
Od trzech lat - również doradca dietetyczny, regularnie uczestniczący w szkoleniach dotyczących diagnostyki i terapii układu pokarmowego. W proponowanych planach terapeutycznych, pisanych na podstawie wyników badań, wywiadu oraz innych dostępnych informacji, wykorzystuje długoletnie doświadczenie w pracy w Ośrodku, szczególnie w terapii biomedycznej.