Menu strony

Strona główna

Produkt

Panel Metylacji DNA

Cena badania w zależności od wyboru profilu:

3250,00 

Panel Metylacji DNA

Badanie Metylacji DNA
pozwala na przeanalizowanie wielu polimorfizmów genetycznych (SNP) w DNA pacjenta, które mogą wpływać na przebieg ważnych procesów zachodzących w organizmie, takich jak metabolizm metioniny, detoksykacja, równowaga hormonalna czy funkcja witaminy D, a także ryzyko wystąpienia konkretnych chorób. Większość SNP wpływa na strukturę i funkcję białek, enzymów lub receptorów komórkowych.
Sposób leczenia
można optymalizować poprzez zmianę stylu życia, a niewydajne procesy biochemiczne mogą być wspomagane dietetyczne, aby wzmocnić funkcjonalność niektórych ścieżek metabolizmu, co z kolei przełoży się na sukces terapeutyczny oraz polepszenie zdrowia i jakości życia.
Panel Metylacji DNA
Badanie identyfikujące SNP – Panel Metylacji DNA – opiera się na wiedzy, jakie polimorfizmy wpływają na konkretne aspekty zdrowotne: Wrażliwość na insulinę, choroby kości, nowotwory, choroby układu krążenia, procesy detoksykacyjne, płodność, metylację czy równowagę neurotransmiterów, dzięki czemu istnieje nadzieja, że znalezienie i zbadanie tych małych zmian w DNA doprowadzi do lepszych i bardziej zindywidualizowanych interwencji medycznych. GENOM Diagnostyka Medyczna – Panel Metylacji DNA