Infolinia: 71 360 41 44   |   Napisz: info@genom.com.pl

Specjalistyczna Diagnostyka Medyczna

Od 2003 roku proponujemy Państwu nowoczesną diagnostykę medyczną, na najwyższym światowym poziomie, realizowaną w laboratoriach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA.
Znacząca większość proponowanych przez nas badań nie jest realizowana w polskich laboratoriach. Sugerowane badania zapewnią wnikliwą diagnozę zaburzeń pracy układu pokarmowego, zaburzeń metabolicznych, immunologicznych, toksykologicznych oraz biochemicznych. Uzyskane wyniki badań są ważnym narzędziem dla lekarza, a często dla samego pacjenta, umożliwiającym postawienie lub potwierdzenie właściwej diagnozy. Wynikom badań towarzyszy obszerny komentarz lekarza laboratorium, jak również propozycja terapeutyczna obejmująca określone interwencje dietetyczne, właściwie dobraną suplementację, zmianę trybu życia, jak również propozycje dalszej, bardziej szczegółowej diagnostyki.
W większości oferta opiera się o badania nieinwazyjne, dzięki czemu w połączeniu z naszą logistyką, można je realizować nie wychodząc z domu, z każdego miejsca w Polsce!

Dlaczego warto skorzystać z oferty Firmy Genom?

1. Specjalistyczne badania laboratoryjne
Firma Genom współpracuje z laboratoriami stanowiącymi światową czołówkę w diagnostyce medycznej. Dzięki temu otwierają się możliwości dostępu do testów medycznych, wykraczających poza powszechnie wykonywane. Oferowane przez Firmę Genom badania przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych technik laboratoryjnych, a ich jakość i poziom pozwala na wykrycie zaburzeń, przy braku wcześniejszego rozpoznania oraz na działania prewencyjne. Ponadto, wyniki opatrzone szerokim komentarzem oraz sugestiami terapii, komponowanymi przez lekarzy z laboratorium, pozwalają każdemu na podjęcie odpowiedniego leczenia.

2. Wygoda
Atutem skorzystania z oferty Firmy Genom jest usługa “door to door”, czyli bezpośrednie dostarczenie zestawu do badania oraz odbiór pobranej próbki od Klienta i jej transport do laboratorium. Dzięki temu Klient nie musi dodatkowo organizować transportu (kurier / osobisty dowóz materiału), gdyż jest to wliczone w koszt badania. Ponadto w cenie zawarte jest również tłumaczenie wyników badań na język polski. Pozwala to Klientowi, nie tylko zaoszczędzić pieniędze ale także czas własny, który trzeba byłoby poświęcić na całą organizację. Co ważne, logistyka “w rękach” Firmy Genom, daje też pewność, że w przypadku problemów z transportem, ponowna wysyłka próbki odbywa się bez dodatkowych kosztów dla Klienta.

3. Profesjonalna obsługa klienta
Rozmowa z konsultantem Firmy Genom zapewnia profesjonalną opiekę merytoryczną, obejmującą wszystkie etapy związane z wykonaniem badania. Pozwala to na uzyskanie szczegółowych informacji na temat badań, a co za tym idzie, dobranie odpowiedniej diagnostyki do występujących dolegliwości. Konsultanci chętnie udzielą także odpowiedzi na pytania dotyczące przygotowania do badań, składu zestawów pobraniowych, pobierania próbek oraz organizacji ich transportu.

4. Efekty naszej pracy
W trakcie wieloletniej działalności, pomogliśmy naszym Klientom poznać przyczyny ich dolegliwości i je pokonać. Wycofanie lub znaczna redukacja objawów u pacjentów (również dzieci) jest tego najlepszym przykładem. Klienci, zadowoleni z efektów zastosowanej terapii, chętnie polecają Genom rodzinie i znajomym.

Nasi Partnerzy

Skorzystaj z naszej oferty
   GENOM Sp. z o.o. Sp.k.
   Aleja Armii Krajowej 10B/3
   50-541 Wrocław                      

   Kontakt w godz. 9:00 - 16:00    
   tel. 71 360 41 44
   kom. 515 064 756   

   info@genom.com.pl

  Formularz kontaktowy
  


Ważne!

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej 10 dni roboczych przed terminem wysyłki materiału do badań.

Termin wysyłki może ulec zmianie. Zainteresowani zostaną powiadomieni odpowiednio wcześniej. 
                               
Aktualne Terminy Wysyłek Materiału do Badań
 
Październik
07.10.2019 - USA (The Great Plains)
08.10.2019 - Niemcy (Biovis')
14.10.2019 - Anglia (Genova)

21.10.2019 - USA (Doctors Data)
22.10.2019 - Niemcy (Biovis')

Listopad
04.11.2019 - USA (The Great Plains)
05.11.2019 - Niemcy (Biovis')
12.11.2019 - Anglia (Genova)

18.11.2019 - USA (Doctors Data)
19.11.2019 - Niemcy (Biovis')

Grudzień
09.12.2019 - USA (The Great Plains)
10.12.2019 - Niemcy (Biovis')
16.12.2019 - USA (Doctors Data)
17.12.2019 - Anglia (Genova)